הסיפור שלנו

מסעדת ברביס היא הדיינר הראשון של אילת.

ב-2003 אחרי חודשים של נסיונות ועם תשוקה רבה לאירוח ולהכנת אוכל מושחת, סוף סוף הגיעו שני חברים ותיקים למוצר מנצח וכך פתחו את "ברביס", המבורגריה קטנה באזור התיירות שמיד תפס גם את האילתים וגם את התיירים שהתאהבו במקום, באוכל ובאווירה.

לאחר שש שנים, החליטו להתרחב ועברו למיקום מרכזי יותר, גדול יותר ומושקע יותר – בלב פארק אופירה השוכן מול מלון דן פנורמה. וכך קבעו את מקומם – הדיינר הראשון באילת ומסעדת המבורגרים מובילה בארץ, עם המבורגרים משובחים ומושחתים ששואפים השראה מתרבויות העולם, מגוון של תוספות טעימות והיצע רטבים רחב ביותר.

מנות הדגל שלנו, ביניהן המבורגר "רובן" שעשוי 100% בשר בקר משובח הנטחן במקום ונשזרו בו פתיתי גבינת צ’דר שנמסה בזמן הצליה, כבר מזמן הפכו לאייקוניות.

כל אלה, בצירוף האווירה השמחה, העיצוב והמוזיקה והחיוך של העובדים שלנו, מקנים ללקוחותינו את "חווית הברביס" האולטימטיבית ומשאירה להם טעם של עוד פעם.

ב-2021 עבר המקום שיפוץ רחב שכלל עיצוב עדכני, רענון התפריט והפיכתו למהודק יותר על טהרת ההמבורגר, הבירה, גלידה אמריקאית מושחתת וכן הכנסת טכנולוגיה מתקדמת שהופכת את השירות למהיר ויעיל יותר מתמיד.  

אנו שמחים לראות את הלקוחות שלנו נהנים אפילו יותר מקודם (אפילו לא ידענו שזה אפשרי).

אנחנו גאים מאוד להיות מוסד קולינרי ותיק ויציב, גאים בטעמים שיצרנו, ומקפידים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולהמשיך לאתגר את עצמנו על מנת להעניק ללקוחות שלנו את החוויה המושלמת.

לוגו של חברת ברביס
להזמנה בקליק
חייגו לנציג